• GBP5.9484 RON
  • HUF1.2384 RON
Fotó: BC Mures/Toth Csaba

Polyák László legjobbja

19 pontos előnnyel várhatja a Románia kupa negyeddöntőjének visszavágóját a Maros Kosárlabda Klub.

Audrius Prakuraitis vasárnap este 89-70-re legyőzte a krajovai SCMU-t. A ligeti Sportcsarnokban lejátszott mérkőzés első félidejében Polyák László és Alhaji Mohammed vitték a hátukon a csapatot, a harmadik negyedben azonban beindult Goran Martinic. A hazaiak irányítója 3 perc alatt három triplával el is intézte a mérkőzést, amelyen a pályára lépő 10 “tigris” közül kilencen pontot szereztek.

A hazaiak legjobbjának Polyák bizonyult, a 17 pontja mellé begyűjtött 6 lepattanót és kiosztott 7 gólpasszt.

Maros KK – SCM U Craiova 89-70 (24-19, 22-22, 23-9, 20-20)

Maros KK: Martinic 19 (5×3), Polyák 17 (3×3) + 6 lep + 7 ass, Mohammed 15 (4×3), Fraseniuk 14 (3×3), Ivanovic 7 (1×3) + 9 lep, Gajovic 7 (1×3), Barro 4, Jurevicus 4, Lázár 2, játszott még Barabási

Craiova: Pilcevic 24 (3×3), Popescu 13, Johnson 10 (1×3) + 11 ass, Bureau 8 +14 lep, Burlacu 8 (1×3), Negoiţescu 5, Durasovic 2, játszott még Micic és Ciotlăuş

Visszavágó csütörtökön 17,15-től az oltyán fővárosban.