• EUR4.9744 RON
  • USD4.4504 RON
  • GBP5.9110 RON
  • HUF1.2603 RON

Ott van a legjobb 16 között Szőcs Bernadett az asztaliteniszezők női egyéni versenyében

A marosvásárhelyi sportoló az ukrán Margaryta Peszockával találkozott a főtábla második fordulójában és, amint várható volt, kiegyensúlyozott teljesítménnyel, végig koncentrálva 4-1-re nyert. Kellemetlen ellenfél volt az ukrán egy gyermekes anyuka, ugyanis minden labdához foggal-körömmel ragaszkodott, Bernienek minden pontért alaposan meg kellett izzadnia.
Az elveszített első szettet követően azonban Szőcs egyre magabiztosabban mozgatta az ukránt, de így is szoros szerzek következtek. A negyedikben a román színeket képviselő marosvásárhelyi lány 14-12-re győzött, az ötödik szettben megtörni látszott az ukrán, Bernie felszabadult a nyomás alól és behúzta a mérkőzést. Szőcs – Peszocka 4-1 (12-14, 11-5, 12-10, 14-12, 11-4). A következő körben Szőcs Bernadett, barátnője és páros társa ellen lép asztalhoz a legjobb 8 közé jutásért.
Kiküldött riporterünk, Kádár Zoltán az ukrán hölgy elleni mérkőzést követően kérdezte Szőcs Bernadettet: